Základní informace

Pocházím z Brna, kde jsem od dětství tancovala ve folklorních souborech. Po přestěhování se do Žatce jsem se podílela na vzniku vojenského folklorního souboru Regrúti, který působil od prosince 1985 při vojenské posádce Žatec. Zde jsem kromě aktivního tancování vykonávala funkci vedoucí taneční složky a umělecké vedoucí. V září 1988 jsem nastoupila jako učitelka tanečního oboru do tehdy Lidové školy umění v Žatci, kde vyučuji dodnes. Kromě lidového tance vyučuji i orientální tanec.

Pod mým vedením v současnosti v ZUŠ působí soubory lidového tance Pentlička a Sedmikvítek, soubor orientálního tance Šeherezády a soubor orientálních tanců dospělých žen.

 

Úspěchy mých žáků -školní rok 2018/2019

18.5.2019 – Kamila Dance Duchcov - taneční soutěž – ŠEHEREZÁDY3. místo a bronzová medaile

6.4.2019 - Soutěž v orientálních tancích - Orient dance Slaný:

 KATEŘINA TESAŘOVÁ -   1. místo v kategorii sólo dospělí,  stane tváří soutěže pro r. 2020, porotkyní dalšího ročníku soutěže a povede workshop

23.3.2019 - Mažoretková soutěž O Postoloprtský střevíc - Postoloprty:

ELIŠKA KOUROVÁ - 3. místo - sólo klasická mažoretka - děti

16.3.2019 - Taneční soutěž O Postoloprtský střevíc - Postoloprty:

ŠEHEREZÁDY - 1. místo - disciplina Bellytery junior

KATEŘINA TESAŘOVÁ - 2.místo - sólo mládež bez rozdilu stylu (sólo Belly dance)

REGRÚTI - 2. místo s choreografií Šly panenky - plesové formace junior

9.3.2019 - Taneční soutěž Elitery Louny -

ŠEHEREZÁDY - 2. místo - disciplina Bellytery junior

 

Úspěchy mých žáků -školní rok 2017/2018

2.6.2018 - Bellytery Louny 2018 - taneční soutěž v orientálních tancích: 

KATEŘINA TESAŘOVÁ - 2. místo sólo folk dospělí a 2. místo sólo fussion-show dospělí 

 Soubor ŠEHEREZÁDY - 4. místo - minoformace klasika - dospělí 

27.4.2018 - Krajské kolo Soutěžní přehlídky TO ZUŠ v Mostě: 

Soubor  PENTLIČKA s choreografií "Tkadlec" - stříbrné pásmo a "Ocenění za práci s tanečním pohybovým materiálem" 

Soubor REGRÚTI s choreografií "Šly panenky" - Čestné uznání 

JAN LEGUTKO ze souboru Pentlička - "Ocenění za mužský taneční nprojev".

17.3.2018 - Mažoretková soutěž "O postoloprtský střevíc 2018"

ELIŠKA KOUROVÁ - 2. místo a stříbrná medaile - sólo 1 hůlka děti

14.3.2018 - Okresní kolo soutěžní přehlídky TO ZUŠ:

PENTLIČKA - choreografie Tkadlec - zlaté pásmo a postup do krajského kola 

REGRÚTI - Parobské a párový tanec - zlaté pásmo a postup do krajského kola 

REGRÚTI - choreografie Šly panenky - zlaté pásmo a postup do krajského kola

10.3.2018 - Taneční soutěž "O Postoloprtský střevíc": 

KATEŘINA TESAŘOVÁ - 2. místo - sólo junior - mix stylů

REGRÚTI - 2. místo - Plesové formace mládež

SEDMIKVÍTEK - 3. místo - Plesové formace mládež

 25.2.2018 - Elitery Louny - soubor Šeherezády - 2. místo

 

 Úspěchy mých žáků -školní rok 2016/2017

28.5.2017 - Twirlingový pohár WBTF v Kladně - Miroslav Hakala - 1. místo - junior muži - sólo 1 hůlka

20.5.2017 - 3. ročník taneční soutěže Open Dance Mission v Mladé Boleslavi:

mažoretky Berušky - 4. místo ve věkové kategorii děti

soubor lidových tanců Regrúti - 1. místo a zlatá medaile v disciplíně Show dance mládež.

15.1.2017 - Orient Dance Slaný - taneční soutěž

Kateřina Tesařová - 1. místo a zlatá medaile za sólo mládež

soubor Šeherezády - 3. místo a bronzový pohár - skupiny junior

27.11.2016 - Národní twirlingový pohár ČR v Lomnici n. Popelkou

Miroslav Hakala - 1. místo v kategorii Junior mladší, třída C, sólo 1 hůlka na povinnou hudbu

Nikola Kratochvílová - 1. místo v kategorii Senior, třída C, sólo 1 hůlka na povinnou hudbu

5.11.2016 - Liberecký pohár v twirlingu - Mirosla Hakala, 1. místo, sólo 1 hůlka na povinnou hudbu

 

Úspěchy mých žáků -školní rok 2015/2016

4.6.2016 - Bellytery Louny - soutěž v orient. tancích - Šeherezády - 2. místo a stříbrná medaile, malé formace junior, Katka Tesařová - 2. místo a stříbrná medaile - folk dospělí

28.5.2016 - taneční soutěž Open Dance Mission - Mladá Boleslav - mažoretky Berušky - 2. místo a stříbrná medaile v juniorech

15.5.2016 – Ústí n.Labem – Dance Mania Cup - orientální tanec - Šeherezádyzlatá medaile 

23.4.2016 - mažoretkový soubor Pomněnky - 1. místo a zlatá medaile na Mistrovství ČR v miniformacích - Dobrovice 

20.2.2016 - Postoloprty - Semifinále 2. ročníku MCEU                                                          Pomněnky - 2. místo a stříbrná medaile - klasická mažoretka - miniformace senior, postup do finále                                                                                                                                                  Š. Tycová - 5. místo a postup do finále - sólo klasická mažoretky - kadetky

13.2.2016 - Elitery Louny 2016 - soubor orientálního tance Šeherezády - 1. místo a zlatá medaile

12.12.2015 - Národní twirlingový pohár třídy B a C 2015 - Lomnice nad Popelkou                Miroslav Hakala - 1. místo a zlatá medaile - sólo 1 hůlka na povinnou hudbu - junior mladší, třída C

7.11.2015 - Liberecký pohár v twirlingu - Liberec
Anna Trnková - 2. místo za sólo s 1 hůlkou na povinnou hudbu a 2. místo za sólo s 2 hůlkami na povinnou hudbu - junior mladší,  výkonnostní třída A                                                               Miroslav Hakala - 1. místo - sólo s 1 hůlkou na poviinnou hudbu - junior mladší, výkonnostní třída C

2. - 4. 10.2015 - Mistrovství Evropy mažoretek, Itálie, Lignano                                                   Anna Trnková - 2. místo a titul I. Vicemistr Evropy

30. 8. 2015 - Ostrovský pohár, Ostrov nad Ohří Anna Trnková - Zlatá medaile za sólo s rekvizitou ve věkové kategorii děti

29. 8. 2015 - Evropský pohár v twirlingu, Karlovy Vary- Anna Trnková - zlatá medaile za sólo 1 hůlka na povinnou hudbu a zlatá medaile za rytmické taneční sólo ve věkové kategorii děti

 

Úspěchy mých žáků ve školním roce 2014/2015

8.11.2014 – 1. ročník Mezinárodní mažoretkové soutěže států EU v Kadani
- Berušky-3. místo,
- Krapetky – 2. místo,
- A. Trnková – 1. místo sólo improvizace

21.11.2014 - Taneční soutěž Dance Of Live 2014 - Skalice u České Lípy
mažoretky Berušky - 1. místo a pohár
mažoretky Krapetky - 1. místo a pohár
soubor orientálního tance Šeherezády - 1. místo a pohár
Anna Trnková - 3. místo v disciplíně sólo - O Pohár Nového Boru
Simona Halvátová - Miss Dance Of Live 2014 v kategorii děti

14.12.2014 – Liberecký pohár v twirlingu
Anna Trnková – 2. místo v disciplíně sólo 1 hůlka na povinnou hudbu
Anna Trnková – 1. místo v disciplíně rytmické taneční sólo

31.1.-1.2.2015 - Mistrovství ČR v twirlingu v Plzni:
Anna Trnková - 1. místo a zlatá medaile v disciplíně sólo 1 hůlka na povinnou hudbu, věková kategorie děti, výkonnostní třída B
Anna Trnková - 1. místo a zlatá medaile v disciplíně rytmické taneční sólo, věková kategorie děti, výkonnostní třída B

14.2.2015 – Mažoretková soutěž – O pohár ze Zámku - Kolín                                                    Anna Trnková – 1. místo a zlatá medaile - disciplína twirling – sólo, výkonnostní třída A                                                                                                               

7.3.2015 – Elitery Louny 2015                                                                                               mažoretky Pomněnky – 3. místo a bronzová medaile                                                                 - Šeherezády - orientální tanec - 3. místo a bronzová medaile

16.3.2015 – Okresní kolo soutěžní přehlídky TO ZUŠ - Louny - postup do krajského kola:      soubor Regrúti s choreografií "Mlynářský"                                                                                 soubor Sedmikvítek s choreografií "Čí je to louka" a s choreografií "Zahrádka"                        chlapci ze souboru Regrúti s choreografií "Zbojnický"                                                                 Lenka Vimpelová a Václav Láda s choreografií "Holubička"                                                    Ocenění za vedení k lidovému tanci - choreografie "Na kopečku, na dvorečku" - soubor Pentlička  

21.3.2015 - Postoloprty- taneční soutěž O Postoloprtský střevíc                                         Sedmikvítek - 1. místo a zlatá medaile a pohár - s choreografií "Zahrádka"
Regrúti - chlaci - 2. místo a stříbrná medaile a pohár - s choreografií "Zbojnický"
Cena "Postoloprtský střevíc" za nejlepší choreografii - Regrúti "Zbojnický" 

22.3.2015 - Postoloprty - mažoretková soutěž O Postoloprtský střevíc                              Pomněnky - 2. místo a stříbrné medaile s pohárem 
Anna Trnková - 1. místo a zlatá medaile v disciplíně klasická mažoretka junior
Anna Trnková - 2. místo a stříbrná medaile v disciplíně rytmické taneční sólo junior
Anna Trnková - 1. místo a zlatá medaile v disciplíně sólo improvizace junior
Karolína Petriková - 3. místo a bronzová medaile v disciplíně sólo improvizace junior

4.4.2015 - Kadaň - finále 1. ročníku Mezinárodní soutěže mažoretek státu Evropské unie: Pomněnky - 1.místo, zlatá medaile a pohár - - velká formace
+ Cena za nejlepší choreografii v kategorii seniorky
Anna Trnková - 1. místo a zlatá medaile - sólo baton junior
Anna Trnková - 1. místo a zlatá medaile - sólo improvizace junior
Karolína Petriková - 3. místo a bronzová medaile - sólo improvizace junior

25.4.2015 – Dobrovice - Mistrovství Čech – sólo rekvizita                                                                A. Trnková – 1. místo, titul Mistr Čech a postupu na Mistrovství ČR v Ronově dne 23.5.2015

16.5.2015 - Česká Lípa - taneční soutěž O cenu starostky města Česká Lípa:                       Berušky – 1. místo a zlatá medaile – věk. kategorie děti
Pomněnky – 1. místo a zlatá medaile – věk. kategorie junior
Regrúti – plaketa - Čestné uznání starostky města Česká Lípa

17.5.2015 – Bellytery Louny 2015 – soutěž v orientálních tancích                                    Šeherezády – 3. místo a bronzová medaile v kateg. malé skupiny klasik junior
Kateřina Tesařová – 2. místo a stříbrná medaile v kateg. sólo klasik dospělí

23.5.2015 – Ronov nad Doubravou - Mistrovství ČR sóla, dua klasická mažoretka a rekvizity         A. Trnková - 2. místo a titul 1. vicemistr ČR sólo s rekvizitou děti + nominace na Mistrovství Evropy v Itálii za sólo s rekvizitou

 

E-omluvenka

Potřebujete se omluvit z vyučovací hodiny a nazastihli jste učitele? Omluvte se pomocí elektronické omluvenky.

E-omluvenka

Rozvrh hodin

Nevíte, kdy má učitel volno nebo zda právě učí? Podívejte se na jeho rozvrh hodin.

Rozvrh hodin

Dosažené úspěchy

Zajímá Vás, jakých úspěchů dosáhli žáci tohoto učitele? Máte možnost si je prohlédnout.

Dosažené úspěchy

Ivana Fábryová

Ivana Fábryovápedagog, vedoucí

Pedagogická praxe

38 let