Pedagogický sbor


Bambousová Kateřina

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
      15:30 - 18:40 12:50 - 16:35

Bednářová Jana

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  14:10 - 16:35 14:10 - 16:35 14:10 - 16:40  


Čoudková Klára

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  12:40 - 17:10 13:00 - 17:55 13:10 - 17:45 13:25 - 16:40


Dlouhý Milan

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  15:30 - 17:05      


Fábryová Ivana

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:15 - 18:15 14:00 - 17:10 AGS 14.00 - 17:30G 14:15 - 17:10  


Filippiová Emilie

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
        12:15 - 17:10


Huňatová Radka

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:00- 17:15 13:00 - 16:55 14:00 - 17:10 14:00 - 17:15 13:10 - 16:15


Jirásková Jaroslava

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:15 - 18:15       13:15 - 16:05 


Knoblauch Erich

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  15:30 - 17:45     15:35 - 17:05


Knoblauchová Eva

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  14:30- 16:45 14:30 - 16:45    


Kolmanová Lucie

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:10 - 17:15 13:15 - 16:30 13:05 - 17:30 13:00 - 17:20 13:00 - 17:05


Koňáková Blanka

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:05 - 18:05 13:40 - 17:35 14:00 - 18:00    


Kourová Veronika

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:10 - 17:25 13:20 - 16:35 14:10 - 17:25 13:20 - 17:30 13:20 - 16:35


Kranda Jan

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  14:25 - 17:50 14:25 - 17:00    


Kšandová Petra

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
11:55 - 17:30 13:05 - 16:45 13:00 - 16:20 13:30 - 16:45 12:45 - 15:35


Kubík Milan

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:05 - 18:00 13:05 - 17:10 13:05 - 17:10 13:05 - 17:15  


Marešová Irena

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
10:00 - 16:00 10:00 - 16:00 10:00 - 16:00 10:00 - 16:00 10:00 - 15:30


Musil Aleš

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
12:50 - 18:15 13:20 - 16:35   13:20 - 19:05 12:30 - 18:15


Mynaříková Iveta

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:00 - 17:40 13:50 - 16:05 14:00 - 17:10 13:35 - 15:50 13:30 - 15:45


Olivíková Romana

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
12:10 - 15:05 12:30 - 18:45 13:00 - 15:30 11:50 - 16:55 11:50 - 16:25


Polcarová Ester

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
      13:15 - 17:55 13:15 - 17:55


Reblová Klára

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
15:00 - 15:45 15:10 - 16:40 14:15 - 16:30 16:00 - 17:30  


Růžička Libor

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:15 - 17:45 12:50 - 16:55 12:50 - 17:45 12:50 - 17:25 12:50 - 14:55


Srnka Miroslav

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:00 - 17:05 12:50 - 16:50 12:55 - 17:00 12:10 - 17:05 13:00 - 14:40


Šlechta David

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:00 - 18:05       13:00 - 17:20


Turková Lenka

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
14:50 - 18:00 16:00 - 19:15 15:00 - 18:10 15.05 - 19:15 14:30 - 18:00


Ulrich Jan

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
      12:10 - 16:15 12:35 - 16:40


Urbancová Alžběta

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
09:00 - 17:00 08:00 - 13:30,
16:00 - 17:00
09:00 - 17:00 09:00 - 13:30,
16:00 - 17:00
14:00 - 17:30


Urbancová Anna

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
      13:30 - 16:55 13:50 - 16.40


Valenta Jan

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  13:30 - 18:40 12:40 - 17:45 13:30 - 17:45  


Vávrová Anna

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
   13:55 - 18:15     13:00 - 17:15


Vencour Karel

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:45 - 18:40   13:45 - 18:40    


Weinelt Pavel

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
13:40 - 17:45        


Zuber Martin

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
    13:45 - 18:30    


Žočková Radka

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
  12:40 - 16:45 13:30 - 17:35 12:40 - 17:30  

 

 

Hudební nauka

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
 

13:30 - 15:05

PHV A

Žočková/Čoudková

13:30 - 14:15

2.C

Žočková

13:30 - 14:15

2.A

Urbancová

13.25 - 14:10

1.

Čoudková


 

14:25 - 15:10

4.A

Kranda

14:25 - 15:10

4.C

Kranda

14:25 - 15:10

2.B

Urbancová 

14:15 - 15:00

2.D

Čoudková

 

15:20 - 16:05

5.A

Kranda

15:20 - 16:05

5.B

Kranda

15:20 -16:05

3.A

Urbancová 

15:05 - 15:50

2.D

Al. Urbancová

 

16:15 - 17:00

4.B

Kranda

16:15 - 17:00

Flétnový soubor

Kranda

16:10 - 16:55

1.Z

Urbancová

15:55 - 16:40

3.B

Urbancová 

     

15:40 - 16:25

Multimédia I.

(učebna PC)

Kubík

 
     

16:30 - 17:15

Multimédia II.

(učebna PC)

Kubík

 

 

Sborový zpěv

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK

                 

15:10 - 15:55

Žížalky

Čoudková

               

 14:00 - 15:30

Klíčenka

Čoudková

14:15- 15:45

Klíček

Urbancová A.

       

15:55 - 17:25

Camerata

Urbancová Al.