Vedení školy

Marešová Irenaředitelka školy 415 740 368, linka 23i.maresova@zuszatec.cz
Urbancová Alžbětazástupkyně ředitelky, vedoucí literárně dramatického oboru 606 787 050al.urbancova@zuszatec.cz

Vedoucí oborů

Fábryová Ivanavedoucí tanečního oboru 415 740 368, linka 26IFabryova@seznam.cz
Mynaříková Ivetavedoucí výtvarného oboru 415 740 368i.mynarikova@zuszatec.cz
Olivíková Romanavedoucí hudebního oboru 603 411 873mankao@seznam.cz
Urbancová Alžbětazástupkyně ředitelky, vedoucí literárně dramatického oboru 606 787 050al.urbancova@zuszatec.cz

Pedagogický sbor

Bambousová Kateřina 721 854 923katerina.bambous@seznam.cz
Bednářová Jana 606 920 559jana.bed@tiscali.cz
Čoudková Klára 776 885 988klara.coudkova@seznam.cz
Dlouhý Milan 723 527 191
Fábryová Ivanavedoucí tanečního oboru 415 740 368, linka 26IFabryova@seznam.cz
Filippiová Emilie 737 706 456emifilippi@centrun.cz
Huňatová Radka 606 819 162rahuna@seznam.cz
Jirásková Jaroslava 606 888 842jarka.jiras@seznam.cz
Knoblauch Erich 776 662 141e.knoblauch@seznam.cz
Knoblauchová Eva 728 408 842knoblauchovae@centrum.cz
Kolmanová Lucie 776 576 320kolmlu@seznam.cz
Koňáková Blanka 603 285 932B.Kon@seznam.cz
Kourová Veronika 702 030 514b.1@seznam.cz
Kranda Jan 607 938 495JanKranda@seznam.cz
Kšandová Petra 724 790 962ksandova.petra@seznam.cz
Kubík Milan 722 925 688milankubik007@gmail.com
Marešová Irenaředitelka školy 415 740 368, linka 23i.maresova@zuszatec.cz
Musil Aleš 723 808 036musilales@tiscali.cz
Mynaříková Ivetavedoucí výtvarného oboru 415 740 368i.mynarikova@zuszatec.cz
Olivíková Romanavedoucí hudebního oboru 603 411 873mankao@seznam.cz
Polcarová Ester 736 607 984esterpo@volny.cz
Reblová Klára 721 311 321klaraChuranova@seznam.cz
Růžička Libor 775 290 027liborruzicka@gmail.com
Sekretová Petra 723 860 525petra.sekretova@centrum.cz
Šlechta David 720 557 548dejw27746@gmail.com
Srnka Miroslav 739 988 346srnkam@seznam.cz
Turková Lenka 415 740 368lturkova@centrum.cz
Ulrich Josef 606 517 024josefulrich@seznam.cz
Urbancová Alžbětazástupkyně ředitelky, vedoucí literárně dramatického oboru 606 787 050al.urbancova@zuszatec.cz
Urbancová Anna 415 740 368anna@urbancova.eu
Valenta Jan 731 355 630valentak@seznam.cz
Vávrová Anna 720 431 180ann.vavrova@gmail.com
Vencour Karel 722 922 657karel.vencour@seznam.cz
Weinelt Pavel 728 629 615weinelt.pavel@centrum.cz
Žočková Radka 777 964 200radka.zockova@gmail.com
Zuber Martin 776 592 353Marzub@post.cz

Ostatní zaměstnanci

Kadeřábková Věrauklizečka
Pourová Arankahospodářka školy 415 740 368, linka 22a.pourova@zuszatec.cz
Šutera Jiříškolník 723 542 720