ADVENTNÍ KONCERTY

  • ZUŠ

Velká změna v pořádání adventních koncertů

Vážení rodiče, žáci a příznivci naší školy, začalo adventní období, které pro nás vždy, v dobách minulých, znamenalo spoustu koncertů, kterými jsme Vám chtěli poděkovat za Vaši přízeň.

Ukázat, co všechno se Vaše děti naučily a potěšit Vás „dárkem“ v podobě prezentace , která je pro Vás odměnou za čas, jež svým dětem věnujete.

Bohužel, vzhledem k epidemiologické situaci, musíme formu těchto koncertů přizpůsobit, a proto naše všechny vánoční koncerty uskutečníme formou nahrávky z vnitřních i venkovních prostor školy, kde jsme schopni zajistit veškerá hygienická opatření. Chceme Vám ukázat vše, co vyučující ze všech oborů připravovali v tomto předvánočním čase.

Na „výsledek“ se můžete podívat od 20.12. 2021 na našich webových stránkách nebo facebooku školy.

Udělejte si tedy čas, zasedněte v klidu svého domova ke svým počítačům, podívejte se a buďte pyšní na své děti, které Vám alespoň tímto způsobem přenesou domů trochu vánoční atmosféry.

Do Nového roku Vám přeji za všechny naše zaměstnance, hodně spokojenosti, pohody, pokory, radosti a štěstí, ale nejvíce zdraví.

Těšíme se na Vás na našich dalších akcích, které již budeme snad moci pořádat bez nejrůznějších omezení. Krásné a pohodové vánoční svátky.

Irena Marešová

Zdroj: I.Marešová