Nově přijatí žáci pro školní rok 2017-2018

  • ZUŠ

Zařazení nových žáků pro školní rok 2017-2018    
na základě talentové zkoušky    
             
Hudební obor:
             
DECHOVÉ NÁSTROJE    
Číslo Příjmení Jméno předmět Vyučující    
1. Gunár Arnošt saxofon Musil    
2. Bártová Veronika trombon Růžička    
3. Blumertová Aneta zobcová flétna Šlechta    
4. Burda Jan zobcová flétna Růžička    
5. Drahoňovská Lucie zobcová flétna Růžička    
6. Hrůzová Ester příčná flétna Zuber    
7. Koníčková Amálie saxofon Musil    
8. Kuneš Jan saxofon Musil    
9. Paterová Anna Marie zobcová flétna Růžička    
10. Šťastný Matouš trubka Vencour    
11. Vokráčka Dominik zobcová flétna Růžička    
             
             
STRUNNÉ NÁSTROJE    
Číslo Příjmení Jméno předmět Vyučující    
1. Bakdi Lenka kytara Ulrich    
2. Frank Tobias kytara Kolmanová    
3. Gežík Matěj kytara Srnka    
4. Hájek Jáchym kytara Ulrich    
5. Hanč Jan kytara Srnka    
6. Holštajn Jan kytara Srnka    
7. Horáčková Eliška kytara Srnka    
8. Jasenovvský Jan kytara Srnka    
9. Koňariková Lucie kytara Ulrich    
10. Kunová Tereza kytara Srnka    
11. Mužík Ladislav kytara Srnka    
12. Sluka Daniel kytara Kolmanová    
13. Theuerová Aneta kytara Srnka    
14. Voráčová Anna kytara Kolmanová    
15. Winkelhöfer Tomáš kytara Srnka    
16. Zajíc Adam kytara Kolmanová    
             
             
BICÍ NÁSTROJE    
Číslo Příjmení Jméno předmět Vyučující    
1. Hartman Jan bicí nástroje Weinelt    
2. Hyhlan Jan bicí nástroje Weinelt    
3. Kalivoda Kryštof bicí nástroje Weinelt    
4. Kunrt Ondřej bicí nástroje Weinelt    
             
             
ZPĚV    
Číslo Příjmení Jméno předmět Vyučující    
1. Bendíková Eliška sborový zpěv Čoudková    
2. Braunová Valery sólový zpěv Čoudková    
3. Daňková Marie sólový zpěv Čoudková    
4. Dolejšová Amálie sborový zpěv Čoudková    
5. Dolejšová Viktorie sborový zpěv Čoudková    
6. Kadášová Andrea sólový zpěv Čoudková    
7. Loužilová Kateřina sólový zpěv Čoudková    
8. Martinovská Kristýna sólový zpěv Čoudková    
             
             
KLÁVESOVÉ NÁSTROJE    
Číslo Příjmení Jméno předmět Vyučující    
1. Eliášová Rebeka klávesy Jirásková    
2. Kuneš Petr klavír Olivíková    
3. Legutko Jan klavír Kšandová    
4. Malaková Dominika klavír Kšandová    
5. Morongová Adéla klávesy Kubík    
6. Pipalová Magdaléna klavír Žočková    
7. Rosová Klára klavír Kšandová    
8. Staňková Marie klávesy Jirásková    
9. Vondra Jakub klavír Olivíková    
10. Voříšková Anna klávesy Jirásková    
11. Wágnerová Klára klávesy Jirásková    
12. Zavadilová Klára klávesy Jirásková    
             
             
PŘÍPRAVNÁ HUDEBNÍ VÝCHOVA    
1. Hajná Anna PHV Žočková    
             
  Výtvarný obor:    
Číslo Příjmení Jméno   Vyučující    
1. Čopiková Kateřina VO Knoblauchová    
2. Donínová Karolína VO Mynaříková    
3. Begyrová Valentýna VO Knoblauchová    
4. Bejček Jan VO Mynaříková    
5. Belanová Barbora VO Knoblauchová    
6. Bui Hamy VO Mynaříková    
7. Carbochová Kateřina keramika Polcarová    
8. Dlouhá Kateřina grafika Polcarová    
9. Fejfarová Kateřina keramika Polcarová    
10. Freibergová Adéla grafika Polcarová    
11. Gyžinská Sofie VO Mynaříková    
12. Havelková Jana keramika Polcarová    
13. Holub David VO Knoblauchová    
14. Klimperová Terezie VO Mynaříková    
15. Koňariková Lucie VO Mynaříková    
16. Motejzíková Vanesa VO Knoblauchová    
17. Neugebauerová Eva grafika Polcarová    
18. Nowak Vojtěch VO Mynaříková    
19. Patrasová Anna keramika Polcarová    
20. Popova Natali keramika Polcarová    
21. Schovancová Vanda VO Knoblauchová    
22. Šuterová Eliška VO Mynaříková    
23. Švecová Lucie keramika Polcarová    
             
             
  Taneční obor:    
Číslo Příjmení Jméno   Vyučující    
1. Ali Enisa moderní Turková    
2. Blailová Bára moderní Turková    
3. Břicháčková Karolína orient Fábryová    
4. Dlouhá Kateřina moderní Turková    
5. Dušková Anna moderní Reblová    
6. Dušková Michaela moderní Turková    
7. Gajzlerová Eliška moderní Reblová    
8. Hnidzíková Petra orient Fábryová    
9. Holcová Aneta moderní Turková    
10. Huong Vu Mai mažoretky Turková    
11. Hurtová Veronika přípravné Reblová    
12. Hyhlanová Adéla moderní Turková    
13. Jelínková Alice moderní Turková    
14. Kadášová Andrea mažoretky Turková    
15. Kopečná Tereza moderní Turková    
16. Kotěborská Hana lidový Turková    
17. Kourová Eliška mažoretky Fábryová    
18. Kučerová Nikol přípravné Reblová    
19. Legutko Jan lidový Fábryová    
20. Malínková Sára lidový Fábryová    
21. Mašková Eliška orient Fábryová    
22. Mullerová Natalia moderní Turková    
23. Musilová Kateřina moderní Turková    
24. Pechová Agnes přípravné Reblová    
25. Pipalová Magdaléna moderní Reblová    
26. Pletichová Karolína moderní Turková    
27. Rábová Adéla moderní Turková    
28. Staňková Klára lidový Fábryová    
29. Šípková Nela moderní Turková    
30. Toole Agáta moderní Turková    
31. Valová Lucie moderní Reblová  
32. Víznerová Šárka moderní Turková    
             
             
Literárně dramatický obor:    
Číslo Příjmení Jméno   Vyučující    
1. Burda Jan dramatická výchova Huňatová    
2. Dočkalová Kristýna dramatická výchova Huňatová    
3. Greisiger Tobias dramatická výchova Huňatová    
4. Hrůza Petr Daniel dramatická výchova Huňatová    
5. Hurtová Veronika dramatická výchova Huňatová    
6. Jiříkovská Nela dramatická výchova Kourová    
7. Kováčová Adéla dramatická výchova Kourová    
8. Kranda Jiří dramatická výchova Huňatová    
9. Kučerová Nikol dramatická výchova Huňatová    
10. Mašková Eliška dramatická výchova Huňatová    
11. Mylián Daniel dramatická výchova Urbancová    
12. Nováková Linda dramatická výchova Huňatová    
13. Staňková Klára dramatická výchova Huňatová    
14. Staňková Zuzana dramatická výchova Huňatová    
15. Šmeráková Šárka dramatická výchova Huňatová    
16. Trachtová Valerie dramatická výchova Huňatová    
17. Vitásková Natálie dramatická výchova Kourová    
18. Voříšková Anna dramatická výchova Kourová    
19. Vrbatová Adéla dramatická výchova Kourová    
20. Wozar Jindřich dramatická výchova Huňatová    
21. Zajíc Karel dramatická výchova Huňatová    
             
             
Schola Ludus:    
Číslo Příjmení Jméno        
1. Barochová Sofie        
2. Benešová Julie        
3. Blailová Eliška        
4. Blažek Štěpán        
5. Borovský Adam        
6. Bui N. Ha My        
7. Černá Natálie        
8. Golová Eliška        
9. Golová Dominika        
10. Gregor Jonáš        
11. Hančová Lucie        
12. Hartinová Elen        
13. Hnidzíková Karolína        
14. Hofman Jakub        
15. Hynek Petr        
16. Jamborová Tea        
17. Kolářová Kateřina        
18. Kopecký Daniel        
19. Koreňová Mária        
20. Křivánková Kordula        
21. Kuneš Josef        
22. Maláková Aneta        
23. Matlová Anežka        
24. Měkynová Anna        
25. Milyan Štěpán        
26. Mlezivová Ester        
27. Petráň Matěj        
28. Pour Ondřej        
29. Provazníková Anežka        
30. Rolcová Marie        
31. Růžičková Magd. Anna        
32. Slabotinský Jan        
33. Šarochová Ella Sofia        
34. Šimandl Ondřej        
35. Šmídová Petra        
36. Vaňková Lucie        
37. Vokráčková Terezie        
38. Vrábelová Thanh Hang        
39. Zajíc Simon