Rozvrh výuky Scholy Ludus


Zařazení žáků do jednotlivých oddělení

 

Oddělení A Oddělení B Oddělení C Oddělení D
Bobková Viktorie  Čejka Matěj Andrtová Elen Häckelová Jana 
Ciotová Isabell Heincová Rozálie Blažková Linda  Holubková Šarlota 
Ježková Ema Nováková Sára Fínová Viktorie  Hubka Hugo 
Ježková Lea Procházková Dorothea Hrabovská Annamarie  Kolouch Jáchym 
Kovačíková Elizabeth Procházková Štěpánka Kadavá Eliška  Luptáková Daniela 
Milsimer Adam Rada Jan Eduard Křenek Karel  Lužná Adéla 
Nosková Eliška Řasová Lea Pham Nguyen Hoang An  Novák Jan 
Plocová Kristýna Schellová Beáta Rampas Mikuláš  Nováková Nela 
Štempelová Tereza Svoboda Zdeněk Wodrážka Alex  Stejskal Antonín 
Trnková Majdalenka Szlaur Eliška Vondrová Terezie   Urbanová Nues Nisha 
  Vořechovská Anna   Vanyšová Magdaléna 
      Vyskočilová Ema

 

Rozvrh výuky

Září 2021

 

Datum HO TO LDO VO
02.09. informativní schůzka
09.09. A B C D
16.09. D A B C
23.09. C D A B
30.09. B C D A

 

Říjen 2021

 

Datum HO TO LDO VO
07.10. A B C D
14.10. D A B C
21.10. C D A B
28.10. státní svátek

 

Listopad 2021

 

Datum HO TO LDO VO
04.11. B C D A
11.11. A B C D
18.11. D A B C
25.11. C D A B

 

Prosinec 2021

 

Datum HO TO LDO VO
2.12. B C D A
09.12. A B C D
14.12. koncert v Městském divadle
16.12. D A B C
23.12. vánoční prázdniny

 

Leden 2022

 

Datum HO TO LDO VO
06.01. C D A B
13.01. B C D A
20.01. A B C D
27.01. D A B C

 

Únor 2022

 

Datum HO TO LDO VO
03.02. C D A B
10.02. B C D A
17.02. A B C D
24.02. D A B C

 

Březen 2022

 

Datum HO TO LDO VO
03.03. C D A B
10.03.  jarní prázdniny
17.03. B C D A
24.03. A B C D
24.03. D A B C

 

Duben 2022

 

Datum HO TO LDO VO
07.04. C D A B
14.04. velikonoční prázdniny
21.04. B C D A
28.04. A B C D

 

Květen 2022

 

Datum HO TO LDO VO
05.05. D A B C
12.05. C D A B
19.05. B C D A
26.05. A B C D
31.05. koncert v Městském divadle

 

Červen 2022

 

Datum HO TO LDO VO
02.06. D A B C
09.06. ukázková hodina pro rodiče
16.06. C D A B
23.06. závěrečná hodina na zahradě školy