Úspěch tanečníků na Postoloprtském střevíci 2018

V sobotu 10.3.2018

V sobotu 10.3.2018 se v Postoloprtech konal 5. ročník taneční soutěže "O postoloprtský střevíc", kterého se zúčastnili sólisté a soubory všech tří učitelek TO ZUŠ Žatec. Naši žáci si vedli velmi dobře, podali vynikající výkony a ty byly po právu ohodnoceny medailovými místy.

Ze třídy p. uč. I. Fábryové získala Katka Tesařová 2. místo a stříbrnou medaili v disciplíně Sólo mix stylů junior, soubor Regrúti získal rovněž 2. místo a stříbrné medaile v disciplíně Plesové formace mládež a Sedmikvítek ve stejné disciplíně 3. místo a bronzové medaile.

Soubor Cooldance p. uč. K. Reblové vybojoval 2. místo a stříbrné medaile v disciplíně Parketové kompozice děti.

Žáci p. uč. L. Turkové vytancovali 2x 1. místo a zlaté medaile, a to skupina Amazonky v disciplíně Parketové kompozice junior a skupina Cool and Crazy v disciplíně Street dance junior. Soubor Skřítci si odnesl 2. místo a stříbrné medaile v disciplíně Mini-pidi děti bez rozdílu stylu za choreografii Pampelišky a 3. místo a bronzové medaile za choreografii Říkadla a jazykolamy v disciplíně Miniformace děti bez rozdílu stylu. Další 3. místo a bronzové medaile pak získal soubor Cvrčci v disciplíně Parketové kompozce děti.

Všem našim žákům k obrovskému úspěchu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.