Zařazení nových žáků do hudebního oboru


Veškeré další informace k zařazení žáků Vám budou sděleny v kanceláři školy nebo v učebně Ireny Marešové – 1. patro. Všichni žáci hudebního oboru si zároveň domluví výuku hudební nauky v učebně hudební nauky v přízemí hlavní budovy.

Klavír

p. uč. Petra Kšandová (hlavní budova - 1. patro)

  • Šlancová Klára
  • Vlčková Kateřina

 

p. uč. Romana Olivíková (vedlejší budova - podkroví)

  • Špírková Šárka
  • Žočková Veronika
  • Žočková Kateřina

 

p. uč. Irena Marešová (hlavní budova - 1. patro)

  • Helásková Natálie Marie

 

p. uč. Radka Žočková (hlavní budova - učebna HN)

  • Brtková Alena
  • Basáková Kateřina
  • Chvátalová Eliška

 

Klávesy

p. uč. Milan Kubík (hlavní budova - suterén)

  • Beneš Josef
  • Boldi Roman
  • Hovorka Jan
  • Jamborová Nikol
  • Kalok Juraj
  • Krejcarová Veronika
  • Povová Agáta
  • Tatár Brian Rostislav

 

p. uč. Libor Růžička (hlavní budova - 2. patro)

  • Hujerová Kateřina
  • Kafka Tomáš

 

Kytara

p. uč. Lucie Kolmanová (vedlejší budova - podkroví)

  • Fenclová Kateřina
  • Kuffa Jakub
  • Zámečníková Adéla

 

p. uč. Jan Radoslav (vedlejší budova - podkroví)

  • Papáčková Kateřina
  • Dobruská Anna
  • Hrůza Josef
  • Kadetová Anita

 

p. uč. Miroslav Srnka

  • Čučvara Pavel
  • Kyloušek Vilém
  • Mlčoch Patrik
  • Musilová Kateřina
  • Pylypčuková Anna
  • Vrána Petr

 

Housle

 p. uč. Blanka Koňáková (vedlejší budova - přízemí)

  • Návojová Natálie
  • Tyc Štěpán
  • Hrůzová Barbora
  • Kolář Kryštof

 

Sborový zpěv

p. uč. Klára Čoudková (vedlejší budova - učebna PC)

  • Lukášová Viktorie (Klíčenka, Chmeláček)

 

Sólový zpěv

p. uč. Klára Čoudková (vedlejší budova - učebna PC)

  • Daňková Anna
  • Ondová Světlana Emilie
  • Peštová Natálie

 

Bicí nástroje

p. uč. Jan Valenta (vedlejší budova - přízemí)

  • Haišmanová Jana
  • Kyloušková Lucie
  • Lóška Adam
  • Noheyl Oliver
  • Ruso Josef
  • Seifertová Veronika
  • Svoboda Martin

 

Dechové nástroje

p. uč. Aleš Musil (hlavní budova - učebna HN)

  • Botková Lucie
  • Hrůza Jaroslav
  • Kadet Petr
  • Škvaro Antonín

 

p. uč. Karel Vencour (hlavní budova - 1. patro)

  • Buchalová Adriana
  • Řezáčová Marie

 

p. uč. Veronika Musilová (hlavní budova - učebna HN)

  • Žočková Kateřina

 

p. uč. Petra Sekretová (vedlejší budova - podkroví)

  • Zusková Eliška

 

p. uč. Libor Růžička (hlavní budova - 2. patro)

  • Carbochová Kateřina
  • Krobová Andrea
  • Madlová Kristýna

 

p. uč. Veronika Liebigová (hlavní budova - suterén)

  • Freibergrová Adéla
  • Hrůzová Alžběta
  • Korandová Lenka
  • Pivcová Kristýna
  • Žočková Veronika
  • Žočková Kateřina

 

Přípravná hudební výchova

p. uč. Radka Žočková

  • Blail Ondřej
  • Blažek Miroslav
  • Dittrichová Barbora
  • Emrlová Noemi
  • Chládková Tereza
  • Jelínková Ester
  • Karasová Andrea
  • Mleziva David
  • Pipalová Magdaléna
  • Švecová Lucie
  • Trykarová Julie
  • Zusková Adéla